Wyprawka 3-latka gr I

Informacja dla rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2020/2021

Jeśli od 1.09.20 r sytuacja związana z pandemią ulegnie zmianie i MEN pozwoli na normalny tryb edukacyjny prowadzony w przedszkolu, to na 1 września prosimy przynieść następującą wyprawkę dla swojego dziecka.
  • ciapcie
  • piżamę
  • poduszkę
  • ubrania zapasowe na zmianę w worku z materiału (zostawiamy w szatni)
  • papier toaletowy -  4 rolki
  • mydło w płynie - 2 szt
  • ręcznik papierowy  - 3 sztuki (duże rolki)
  • mokre chusteczki
  • chusteczki higieniczne – 2 sztuki (duże paczki)
  • ryzę papieru ksero
  • paczkę kredek świecowych Bambino

Proszę o zakup pakietu podreczników dla dzieci z cyklu "Plateta dzieci. Trzylatek" autorstwa Elżbiety Bagińskiej, wydawnictwa WSiP.

Wszystkie przedmioty wyprawki prosimy podpisać.
Dzieci do przedszkola przyprowadzamy w luźnych, swobodnych ubraniach, bez szelek, pasków, ozdób, które by przeszkadzały w samodzielnym zdejmowaniu i zakładaniu ubrań.
Przed wejściem na salę żegnamy się z dziećmi w szatni, rodzice nie wchodzą do sali.

Kontakty indywidualne rodziców z nauczycielem odbywać sie bedą w formie telefonicznej w każdy pierwszy wtorek miesiaca od 15.30 - 16.00 pod numerem telefonu 44/649-62-41
lub

kontakt pisemny na karkach i wrzucenie ich do skrzynki na listy w wejściu do przedszkola.​

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was 1 września!