Pomocnicy Świętego Mikołaja z grupy V ostro pracowali, by zdążyć na czas, przygotować prezenty na święta, które będą oferowane na Kiermaszu
Bożonarodzeniowym w przedszkolu już niebawem!
Dnia 30 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla wszystkich wychowanków.
Wraz z początkiem tygodnia starszaki z grupy V pojechały na wycieczkę do Fabryki Bombek Szkło-Dekor w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu dzisiejszym odbył się kolejny koncert muzyczny, podczas którego przedszkolaki bawiły się w rytm meksykańskich utworów.
Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.
Zachęcamy wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzicami do wsparcia akcji
W najmłodszej grupie maluszków obchodziliśmy dziś "ŚWIĘTO KREDKI".
W dniu 20 listopada starszaki z grupy MOTYLKÓW obchodziły Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
W tym tygodniu dziewczynki z grupy V - Julia i Hania, wzięły udział w konkursie „Moja mała Ojczyzna”, zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 5 w Piotrkowie Tryb.
Drodzy Rodzice. Zachęcamy do włączenia się wraz z naszym przedszkolem do akcji charytatywnej na rzecz pomocy dzieciom z Domu dziecka "Schronienie - Lniana" w Łodzi.

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl