"Zima śliczna-ekologiczna" - pod takim hasłem przebiegał miedzyprzedszkolny konkurs zorganizowany przez Przedszkole Samorządowe Nr 1.
Dzisiejszy koncert muzyczny był naprawdę wyjątkowy a to za sprawą instrumentów perkusyjnych, których prezentacji dokonał specjalny gość.
W poprzednim tygodniu przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu nt źródeł odnawialnych.
Dzisiaj dzieci z grupy V odkryły fascynujący artefakt - jajo dinozaura!
Wielki Dinozaur, to ja wielką paszczę ma, wielkie łapy, wielkie nogi oraz ogon do podłogi, uciekaj, bo cię zje...
BIEDRONKI obchodziły dziś nietypowe święto.
W poprzednim tygodniu dzieci z grupy PSZCZÓŁEK na podsumowanie tematyki tygodnia:  "Robimy zakupy w sklepie", wybrały się na wycieczkę do pobliskiego supermarketu.
Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 rozpoczyna się 1 marca i trwać będzie do 22 marca.
W grupie MOTYLKÓW i PSZCZÓŁEK od rana już kolejka, a to za sprawą nowo otwartego Polo Marketu; asortyment bardzo bogaty.
W dniu dzisiejszym przedszkolaki z grupy I obchodziły Dzień Kota.

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy