W dniu 8 listopada przedszkolaki z grupy II wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pod hasłem "Moje miasto".
8 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Zdrowego Śniadania.
07-11-2022

Akcja "Tuszdopaki

Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!:)
"Dynia tu, dynia tam, dynia krąży tu i tam"
Nadchodzi koniec jesiennych zbiorów, więc to najlepszy czas by ogłosić „Dzień Dyni” . W grupie IV święto to obchodziliśmy w piątek 4 listopada.
Dynia to bardzo zdrowe, urodziwe, wdzięczne i łatwe do współpracy warzywo – przekonały się o tym nasze przedszkolaki w piątek 28 października w czasie obchodów „Święta Dyni’’.
Dzieci z grupy IV uczestniczyły dziś w warsztatach kulinarnych w pizzerii SJESTA w Piotrkowie Trybunalskim.
Podczas zajęć dydaktycznych związanych z jesienną tematyką, przedszkolaki z grupy III utrwalały poznane dary jesieni z sadu, ogrody i lasu.
W ramach tej akcji przedszkolaki z grupy V zapalili dziś znicze przy bezimiennych oraz opuszczonych grobach na cmentarzu w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 25 października, SÓWKI przygotowały wraz z Rodzicami ekologiczne kreacje oraz zaprezentowały pokaz mody ekologicznej.

Środa 01 maja 2024

Jeremiasz, Berta, Briok, Jeremi, Józef, Aniela, Floryna, Lubomir, Jakub, Tamara, Maja