14-03-2023

Teatr Iluzji

W dniu 14 marca zawitał do naszego przedszkola Teatr Iluzji i Magii.
W sobotę 11 marca odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy dzieci, które 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami oraz ich rodziców.
Dziewczynki z MOTYLKÓW również obchodziły dziś swoje marcowe święto :)
W dniu 8 marca dziewczynki z grupy JEŻYKÓW obchodziły swoje święto :)
W dniu 2 marca przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW wybrały sie na wycieczkę do MEDIATEKI w Piotrkowie Trybunalskim.
Dwoje przedszkolaków z grupy III i IV wzięło udział w Konkursie Recytatorskim "Na scenie ósemki", zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim.
Drodzy Rodzice! Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok 2024/2025 odbywać się będzie w dniach od 04.05 - 08.05.
Korzystając z pięknej pogody starszaki z grupy IV wybrały się na pobliski plac zabaw.
W dniu dzisiejszym odbyła się kolejna audycja Filharmonii Łódzkiej, której główną bohaterką tym razem była perkusja elektryczna.
W dniu 14 lutego starszaki z grupy V zaprezentowały przybyłym Babciom oraz Dziadkom wspaniały pokaz artystyczny.

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon