Tak przedszkolaki z grup II, III i IV świętowały dziś swój dzień :)
01-06-2023

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!
PSZCZÓŁKI i zabawy sensoryczne ze sztucznym śniegiem w ogrodzie przedszkolnym oraz sensoryczny tor przeszkód.
W dniu dzisiejszym starszaki z grupy SÓWEK wzięły udział w warsztatach pizzy w Pizzerii "Sjesta" w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu dzisiejszym MOTYLKI uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez trenera piłki nożnej Piotrcovia.
W dniu 29 maja przedszkolaki z grupy PSZCZÓŁEK pojechały na wycieczkę do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzisiejsze spotkanie odbyło się w rytmie szanty oraz piosenek żeglarskich.
W dniu 22 maja dzieci z grupy PSZCZÓŁEK pojechały na wycieczkę autokarową do urokliwej wioski indiańskiej „TATANKA” w Solcy Małej w gminie Ozorków.
W dniu 17 maja odbył się w naszym przedszkolu międzyprzedszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie pod hasłem "Bezpieczny przedszkolak".
W dniu 12 maja, Nina G. z grupy IV, reprezentująca nasze przedszkole otrzymała wyróżnienie za udział w XIX edycji konkursu ekologicznego "W zgodzie z przyrodą", zorganizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim.

Czwartek 28 marca 2024

Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat