Starszaki witają Pania Jesień wierszem, piosenką oraz tańcem :)
W dniu 25 września grupy III i V obejrzały oraz wzięły aktywny udział w spektaklu teatralnym, który odbył się w MOK-u.
W dniu 22 września dzieci z grupy PSZCZÓŁEK pojechały na wycieczkę do Parku Edukacyjno-Rozrywkowego Mikrokosmos mieszczącego się w niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim Ujazd.
20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka.
Tradycyjnie jak co roku nasza placówka włączyło się do ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata".
Dzieci z grupy III ćwiczą z Kropką :)
W dniu dzisiejszym starszaki z grupy V obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki.
Dzisiaj w grupie IV dzieci obchodziły Dzień Kropki - święto kreatywności, talentu, odwagi w pokonywaniu trudności, umacniania wiary we własne siły.
Tak przedszkolaki z grupy II świętowały Dzień Kropki.
Nasi najmłodsi wychowankowie z grupy I obchodziły pierwsze przedszkolne święto. Poradziły sobie znakomicie, czego dowodem jest wspólne wykonanie gąsienicy z kół oraz pokolorowanie biedronek i narysowanie im kropek :)

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon