W zeszłym tygodniu przedszkolaki z grupy MOTYLKÓW udały się z wizytą do MBP, której tematem były "Misie w literaturze".
Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty.
Przedszkolaki z grupy JEŻYKÓW wybrały się dziś do pobliskiej Bibliolteki na prelekcję, której tematem była Jesień.
W piątkowy dzień w grupie BIEDRONEK było bardzo radośnie i wesoło, a to za sprawą wyjątkowego święta - Dnia Uśmiechu.
W tym tygodniu, w grupie MOTYLKÓW odbyły się zajęcia kulinarne na których przy użyciu sokowirówki robiliśmy sok.
Praca plastyczna w wykonaniu dzieci z grupy V.
Wraz z początkiem października, korzystając z pięknej jesiennej pogody, dzieci z grupy ŻABEK wybrały się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni.
W dniu 29 września starszaki z grupy najstarszej - PSZCZÓŁKI obchodziły Przesmaczne Święto Chłopców.
W dniu dzisiejszym dzieci z grupy IV udały się z wizytą do pobliskiego warzywniaka celem przypomnienia wyglądu oraz nazw warzyw i owoców.
2 października przedszkolaki z grupy II wybrały się na lody, by uczić święto swoich kolegów z grupy.

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba